JANSSEN COSMECEUTICAL

Je německá profesionální pěstící kosmetika s dvanáctiletou tradicí. Dodává na kosmetický trh produkty, založené na vědecké bázi, v úzkém sepětí s přírodou, které se přibližují standardům farmaceutických výrobků.

Kosmetika Janssen nabízí nadstandardní produkty jako jsou alginátové masky, ampulky s koncentráty, kolagenové masky a mnoho další kvalitních produktů.

Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem a kvalita je mimo jiné garantovaná certifikátem ISO, který je každoročně úspěšně obhajován.

SALOOS

Ryze česká značka Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Velmi si zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti.

Kosmetické přípravky nejsou testovány na zvířatech.

NUSKIN

Společnost Nu Skin® odhalila tajemství v pozadí mladistvého vzhledu a pocitu. Revoluční platforma společnosti Nu Skin®‘ ageLOC® poskytuje exkluzivní řešení, které se zaměří na stárnutí v samém jeho počátku. Platforma ageLOC® vám díky zpomalení vnitřních zdrojů pomůže vypadat a cítit se mladší a také žít mlaději.

Blake Roney, Sandie Tillotson a Steve Lund se rozhodli založit společnost, která by spojovala inovační produkty osobní péče s prvky, které jsou v souladu s krédem: „Vše z dobrého, nic ze špatného“.

Dnes se společnost Nu Skin® odlišuje od konkurence svou schopností prokazovat, že má skutečněnejlepší produkty v oblasti péče o pokožku a wellness. Společnost Nu Skin® jako jedna z prvních společností s výrobky proti stárnutí stanovuje standard pro ostatní.

ESSENTÉ

Přípravky ESSENTÉ Professional Basics jsou určeny pro profesionální péči v kosmetických salonech. Nabízí širokou škálu produktů pro kompletní ošetření. Kromě dnes již běžně používaných aktivních látek jsou zde využity především účinky AHA kyselin a peptidů.